Zevs bite fight
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ВИЦЕВИ razno

Go down

ВИЦЕВИ razno Empty ВИЦЕВИ razno

Post  T3AP Tue Dec 09, 2008 9:49 am

Našli se pekinezer, vučijak i doga u čekaonici veterinarske ordinacije. Krenuli sa pričom, kako je, šta se radi i zbog čega su tu. Pekinezer krene prvi:

- Šta da vam kažem momci, omatorelo se. Ne mogu više da kontrolišem one stvari. Ukenjam se ili upišam tako na sred kuće bez ikakve najave. Dojadilo mojima i rešili da me uspavaju.

Vučjak nastavlja:

- Ma ćuti! I ja sam zato ovde. Bre onaj naš glupi poštar, navik'o čovek, još dok sam bio mali, da me šutne čim uđe u dvorište. Kako uđe, tako meni šut u dupe. Što je najgore, ništa se nije promenilo ni kada sam porastao, non-stop me šutira. Meni jednog dana lepo pukne film. On me šutne, ja skočim na njega i raskomadam ga, pocepam ga k'o svinja mas'an džak! Jedva ostao živ. Ali moji me dohvate i dovedu ovde da me uspavaju.

Snuždena sva trojica. Doga ukapira da je sad red na njega da ispriča zašto je tu:

- Ma ja nisam znao da pričam, u tome je stvar. Da kažem onoj mojoj glupoj, guzatoj gazdarici da zatvara vrata kupatila dok pere veš nad kadom. Iskuliram ja jednom, drugi put, ali već treći... I tako vam momci ja, znate već...

- Znamo, znamo. Znači i ti za uspavljivanje?

- A, ma jok. Doveli me samo da mi doktor skrati malo nokte.

......................................................................................
Idu veliki i mali zemunac po zemunu, prolaze pored McDonaldsa, gledaju u veliki McDonalds znak i pita mali zemunac velikog:
"Jeli a sta mu dodje ovo veliko M"
Na to odgovara veliki zemunac: "Jbt pa koliko puta moram da ti ponovim?! Pa MunZe!!!"

..........................................................................

igraju dve babe fudbal i dodje treca i ugasi im soony
...........................................................................................
Stvorio Bog muškarca i ženu. Gleda on tako
u svoje remek djelo i razmišlja....
Najednom se obrati muškarcu:
- Ti si dobro ispao. Čak odlično!
Zatim pogleda ženu:
- E ******, ti ćeš se morati da se smikas citav zivoti!!!!

......................................................................................
Ne igraj se sa ženskim srcem, ono je samo jedno.
Igraj se sa sisama, ima ih dve! (*)(*)


Ulazi lopovu u banku sperme i prvo kod sluzbenice
-Otvaraj taj sef!!!
+Ali gospodine.........
-Tisina otvaraj sef!!!!
Sluzbenica otvara
-Vadi sve iz sefa!!!
+Ali gospodine ovo je sper......
-Nista te nisam pitao vadi sve!!
I sluzbenica iznadi sve epruvetice..
-Uzni sad jedni u popi to!!!!
+Ali gosodine ja stvarno
-Popi!!!!!
Sluzbenica sta ce uzme i popije....
Lopov skida masku i kaze
-E Jovanka, Jovanka vidis da mozes samo neces!!!


----------------------------------------------------

prosi ciga kintu.
Sta ce ti kinta?
pa za leba..
jedi bez leba


________________________________

shta je malo zeleno, ima tri prsta na ruci, a srednji prst mu se oseca na prasetinu?

???

Kermit !

T3AP
Admin

Posts : 1
Join date : 2008-12-09

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum